Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Technologie

Digitální tisk

Digitální tisk HP indigo 20000. Pro tisk obalových folií shrink sleeves a etiket využíváme technologii digitálního tisku. Maximální tisková šíře stroje je 720 mm a maximální tisková délka je 1100 mm. Stroj tiskne pomocí 7 tiskových agregátů. Základní 4 tisknou CMYK, další 3, tzv OVG slouží pro přesnou simulaci odstínu přímých barev. Stroj může tisknout také bílou barvu v jedné nebo i dvou vrstvách. Na základě speciální objednávky je možné objednat i specielní barevný odstín, nebo barvu se speciálními efekty. Tento stroj je zatím jako první v ČR instalován právě ve firmě Martin Peroutka. Na tiskový stroj navazují další dokončovací stroje. Hlavní výhodou digitálního tisku je možnost tisku proměnných dat i proměnné grafiky. “Každý Váš obal být jiný“. Pro pomoc při přípravě proměnné grafiky pracujeme se speciálním programem „Mozaik“.

stroj hp indigo

Pro tisk samolepicích etiket a visaček využíváme také digitální tiskový stroj Xeikon, který tiskne pomocí barevných tonerů maximálně pomocí 5 tiskových agregátů ... CMYK + bílá barva. Maximální tisková šíře je 315 mm a tisková délka je prakticky bez omezení. Použité barvy mají certifikaci pro přímý styk s potravinou a jsou odolné proti UV záření, tj jsou vhodné pro použití ve venkovním prostředí.

digitisk

Flexotisk

Pro výrobu obalových folií, shrink sleeves, samolepicích etiket, visaček, wrap sleeves používáme 7 tiskových strojů Nielpeter a Gidue v maximální šíři tisku 650 mm a maximální tiskové délce 570 mm. Maximální počet tiskových agregátů je 10. Tiskneme UV barvami i barvami na vodní bázi. Pro speciální efekty je flexotisk vybaven jedním sítotiskovým agregátem, zařízením pro horkou i studenou ražbu.

flexotisk

Ofsetový tisk

Pro výrobu průpisných formulářů, průpisných obálek, pokladních kotoučků, bločků, snap-outů využíváme ofsetový tiskový stroj. Maximální tisková šíře je 500 mm a tisková délka je 24 coulů. Tiskneme na 5 tiskových věžích pomocí barev na vodní bázi.

Ofset