Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O nás

Firma Martin Peroutka s.r.o.

je moderní průmyslová tiskárna s dlouhou tradicí výroby od roku 1991. Pracujeme s našimi zákazníky tak, aby skrze naše potištěné flexibilní obaly a další produkty dodávali následně své výrobky spotřebitelům po celém světě bezpečným, udržitelným a dostupným způsobem.

Nepřetržitě investuje do nejmodernějších technologií, díky kterým vyrábí vysoce kvalitní shrink sleeves, obalové folie, samolepicí etikety, ploché a stojací sáčky s využitím digitálního tiskového stroje HP Indigo 20000 a následných dokončovacích technologiích realizovaných od roku 2019.

Moderní technologie umožňují výrobu a dodání požadovaných produktů do 10 pracovních dní od data schválené korektury.

 

 

Dále firma vyrábí na 5 flexotiskových strojích převážně etikety a flexibilní obaly. Historicky první jednotkou je finálně výroba papírových trubic pro dutinky a nebo obaly.

 

Management
kvality a certifikáty

Firma Martin Peroutka získala certifikáty ISO 9001 a BRC. Touto certifikací je zaručena kvalita a bezpečnost výrobků a ekologické chování firmy.

Co to je ISO 9001?

ISO 9001 je standard pro systém managementu kvality. Je součástí rodiny mezinárodních standardů vydávaných Mezinárodní organizací pro standardizaci ISO (International Organization for Standardization). ISO 9001 je standardu požadavků na zavedení systém managementu kvality (QMS).

Ke stažení

 

Co to je BRCGS Global Standard for Packaging and Packaging Materials?

BRCGS Global Standard for Packaging and Packaging Materials Issue 6, August 2019, je mezinárodní standard zahrnující výrobu, zpracování a další nakládání s obaly k balení potravinářských, kosmetických a hygienických produktů.

Schéma BRCGS zahrnuje ověření výkonnosti společnosti v oblastech legislativní shody, bezpečnosti obalů a kvality dodávek v souladu s očekáváním odběratele.

Jedná se o soubor požadavků, které musí být splněny k zjištění shody ve výše zmíněných oblastech.

Technologie tisku